Via Laurea
SEO / SEM paslaugos

SEO / SEM paslaugos

Tikslinė auditorija yra vienas pagrindinių internetinių svetainių savininkų ir administratorių rūpestis. Yra įvairiausių būdų pritraukti lankytojus - nuo brutualaus "spamo" iki reklamos populiarioje televizijos laidoje. Pats pigiausias, bet ne visada efektyvus, o kartais net sukeliantis priešingą efektą būdas - "spamo" laiškų siuntinėjimas ir, ko gero efektyvus, bet labai brangus malonumas reklamuotis televizijoje yra tik kraštutiniai pavyzdžiai, kuriems mes pateikiame puikias alternatyvas. Mes siūlome kitokių būdų būti matomu. Remiantis statistiniais duomenimis teigiame, kad norėdami surasti jums reikiamą informaciją pasinaudojote Jums patinkančia paieškų sistema. Tikėtina, kad tai yra Google.lt jei esate iš Lietuvos, Google.com, Yahoo arba Bing jei Jūs - užsienietis, o gal Jūs - rusakalbis ir patraukliausia Jums Yandex.ru paieškos sistema? Paieškų svetainių pasaulyje daug. Visų net nesuskaičiuotumėte. Štai dabar Jūs lankotės mūsų svetainėje, o prieš tai gal apie mus nieko nežinojote. Atsitiktinumas? Ne. Mes žinome, kaip priversti paieškos sistemas atrasti mus ir mūsų klientus.

Pirmiausia paminėsime jau girdėtas sąvokas:
SEO (angl. Search Engine Optimization) paslaugos;
SEM (angl. Search Engine Marketing) paslaugos;
O liaudiškai tariant, tai yra Jūsų internetinės svetainės pateikimas tokiu būdu, kad paieškų sistemų "vorams" (šie kasdien nenuilsdami naršo internetinėje erdvėje ir renka visą informaciją) Jūsų svetainės informacija pasirodytų verta dėmesio. Atkreipę "vorų" dėmesį priverčiame paieškų sistemos algoritmą įvertinti informaciją kaip ypač svarbią ir iškelti ją tarp pirmų paieškos rezultatų. Vyksta savotiškas gudravimas. Geras to pavyzdys yra populiariausia šiuo metu Google sistema. Šis paieškų gigantas pastoviai tobulina ir keičia savo algoritmus. Naujiems algoritmams net suteikiami egzotiški vardai, kaip "Panda" ar "Penguin". Tokiu būdu iš vienos pusės siekiama, kad kuo lengviau ir paprasčiau rastume reikiamą turinį, o iš kitos pusės - jog naudotume šios sistemos AdWords reklamos įrankį ir neštume pelną ne tik sau. Google sistemos užduotis - eliminuoti bet kokį dirbtiną svetainės iškėlimą, o mūsų - dirbtinai iškelti. Reikia pripažinti, kad ši užduotis darosi vis sudėtingesnė ir reiklauja vis daugiau žinių bei laiko. Oficialiai Google pateikia beveik 40 svetainės optimizavimo kriterijų, tačiau jų yra apie 200. Todėl vis sunkiau ir sunkiau gauti rezultatą vien optimizavus svetainės turinį ir atlikus tam tikrus išorinius SEO darbus. Šiandien vis dažniau nepakanka atlikti tik techninį SEO. Tampame internetinio marketingo konsultantais ir, siekdami pačių geriausių rezultatų, dažnai atliekame didelę dalį SEM darbų.

Šiandien nepakanka tik iškelti svetainę paieškoje pagal vieną ar kelis pagrindinius raktinius žodžius. Mūsų tikslas - padidinti tikslinę svetainės lankytojų auditoriją. Šiam tikslui naudojame visus korektiškus ir legalius metodus.

Nuo ko pradedame ir kaip tai vyksta?
1. Analizuojame projektą ir nustatome paslaugos kainą;
2. Optimizuojame svetainės turinį;
3. Per 1mėn. atliekame svarbiausius išorinius SEO darbus;
4. Periodiškai vykdome numatytus darbus ir veiksmus kol pasiekiame užsibrėžtą tikslą.
Jei sritis labai konkurencinga siūlome specialų palaikymo planą.

Šios paslaugos nėra pigios. Ateityje jos brangs dar labiau, nes svetainių daugėja, o pirmas dešimtukas lieka dešimtuku. Šiandien vidutinė šių paslaugų kaina pas mus prasideda nuo 3500 / 1013 EUR + PVM. Tačiau, bet kuriuo atveju, kiekvieną užduotį vertiname atskirai.

DĖMESIO! SEO paslaugoms suteikiame garantiją.
© 2014 | Visos teisės saugomos | Via laurea