Via Laurea
Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas

Pats pirmas 2008 m. įsteigtos IT bendrovės "Via Laurea" užsakymas buvo Internetinės parduotuvės kūrimas. Galime pasidžiaugti, kad pavyko įgyvendinti visus užsakovo lūkesčius ir ši parduotuvė sėkmingai veikia iki šiol. Nuo tada sukūrėme dešimtis įvairiausio sudėtingumo ir funkcionalumo elektroninių parduotuvių. Įgavome didžiulės patirties. Planuojantys plėsti savo veiklą internetinėje erdvėje paprastai turi strategiją ir viziją, tačiau mes taip pat galime padėti rasti atsakymus į daugelį rūpimų klausimų: nuo ko pradėti, kaip veikia mokėjimų sistemos, kokie galimi transportavimo variantai, kokias jungtis rinktis, kokia yra konkurencinė aplinka tam tikroje srityje, kaip reklamuotis internete, kokios laukia sąnaudos priežiūrai, kokie reikalingi serveriai ir t.t.
Didžiulis mūsų privalumas yra tai, kad šiam darbui naudojame net kelis profesionalius ir skirtingus atviro kodo elektroninės prekybos įrankius: "OpenCart", "PrestaShop", "HikaShop", "VirtueMart". Kai kuriuos integruojame į vieną populiarausių ir lanksčiausių platformų "Joomla!". Toks pasirinkimas neatsitiktinis. Šie elektroninės prekybos varikliukai jau yra patikrinti laiko ir milijonų naudotojų visame pasaulyje. Savo populiarumo dėka turi tūkstančius papildinių. Jų lankstumas leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius prekybos modelius: nuo paprastų krepšelio funkcijų straipsniuose iki sudėtingų nuolaidų sprendimų, partnerystės programų, jungčių su bankais, buhalterinėmis programomis, prekių tiekėjais, sandėliais, socialiniais tinklais, atsiskaitymais kreditinėmis kortelėmis per Paypal, WorldPay, Moneybookers, 2Checkout..., "Multi vendor" bei B2B sprendimų.
 
Dar vienas labai svarbus argumentas. Kiekvienas verslininkas sutiks, kad viena svarbiausių strategijų versle - nebūti priklausomu nuo vieno tiekėjo. Visi mūsų sprendimai, atliekami naudojant vienus populiariausių pasaulyje įrankius, suteikia mūsų klientams būtent tokią nepriklausomybę. Į mus dažnai kreipiasi įmonės norėdamos atnaujinti savo seną svetainę, atlikti papildymo ir panašius darbus, nes jų kūrėjas išvažiavo, dingo, užsiprašė neadekvataus atlygio... Jei svetainė kurta su žinoma atviro kodo TVS (turinio valdymo sistema) tai jokių problemų nėra, o priešingu atveju greičiau, pigiau ir patikimiau yra svetainę perkurti iš naujo.

Džiaugiamės, kad kurdami savo klientams internetinės prekybos sprendimus su viena ar kita atviro kodo platforma, galime garantuoti pačią aukščiausią kokybę ir patikimumą už protingą kainą.
Spaukite meniu "Klausk kainų", užpildykite trumpą užklausos formuliarą ir gaukite preliminarų kainos pasiūlymą.

 

© 2014 | Visos teisės saugomos | Via laurea